fbpx

Kindlusta kodulehekülg lihtsalt ja mugavalt läbi iseteeninduse

Turvahooldus 30-ks päevaks täiesti tasuta! + Tasuta HTTPS*

Kindlustage oma kodulehekülg juba täna, sest meil on Teile suurepärane pakkumine. Uutele klientidele on turvahooldus TASUTA. Kasuta võimalust ja telli turvahooldus veebiloojalt turu parima hinnaga. Anname endast kõik, et pakkuda turu parima hinna eest kindlustunnet nii Teile kui Teie ettevõtte kodulehele. Oleme 24/7 monitoorimas oma klientide kodulehti. *HTTPS – Tasuta HTTPS lisandub aastase tellimusega. Tavahind HTTPS paigaldamisel on 149€.

Aitäh. Meie tehnik võtab teiega peatselt ühendust.

Oktoober on -40% sooduskuu!

268
EUR
on summa mille säästate antud pakkumisega
img
Mis on turvahooldus?
Kui soovid ennast detailsemalt kurssi viia turvahooldusega tutvu blogiga.
Read More
  • See, et Sa veel ei ole nakatunud, ei tähenda, et seda ei juhtuks mõni teine homme. Turvaaugud tekivad vanadest ja ebaturvalistest pluginatest.
  • Kui lehekülg on saanud viiruse sisse serverisse ja kodulehe failidesse, siis sulgevad veebimajutajad Sinu lehe karantiini ja Sinu lehekülg annab googles häirekella ja lisatakse musta listi.
Kodulehe turvahooldus aastaks

KASUTADES TELLIMISEL PROMOKOODI "WIDEBRAND" ON TEILE TURVAHOOLDUS AASTAKS KÕIGEST 179.40€

€299.00

img

Aktiveerime tasuta HTTPS sertifikaadi (Tavahind 149€)

  • Kui lehekülg on suletud ja viirused sees, siis veebi taastamine võib paljudel juhtudel olenevalt situatsioonist maksma minna rohkemgi kui maksite oma kodulehe eest. Vahel tuleb lihtsalt uus kodulehekülg soodsam teha.

Veebilehte külastades nõustud andmekaitseseaduse tingimuste ja netiküpsistega. Rohkem infot

Selle veebisaidi küpsiste seaded on määratud lubama küpsiseid, et anda teile parimat sirvimiskogemust vastavalt andmekaitseseadustele. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma küpsiste seadeid muutmata või kui klõpsate allpool nuppu "Nõustu", nõustute tingimustega. Täpsem info: https://veebilooja.ee/privaatsustingimused/

Sulge