Jodeeritud vesi

Maailma teaduslik ja meditsiinilne üldsus on seisukohal, et joodi defitsiit on globaalne ökoloogiline probleem, mille praktiline tähtsus meditsiinis ja põllumajanduses on erakordselt suur.

Jood on väga tähtis mikroelement, mis paneb immuunsüsteemi käima (ilma joodita immuunsüsteem ei hakka tööle). See on ainus mikroelement, mis kaitseb organismi kõikide stressi ja radiatsiooni liikide vastu. Selle puudus organismis ning puudusega seotud kilpnäärme funktsioonide häired mõjuvad negatiivse laviinina kõigile organismi funktsioonidele. Jood on inimesele elutähtis. Seda ei saa millegagi vahetada, see on vajalik meile nagu vesi ja õhk. Elu ilma joodita pole võimalik.

Jood peab laekuma inimorganismi väikestes, kuid piisavates kogustes, pidevalt terve elu käigus. See tuleb tunnistada kohustuslikuks ning lahutamatuks päeva toitumise osaks.

WHO (World Healt Organization) loeb antud probleemi üheks tähtsamaks ja rõhutab seda oma tegevusega. UNICEF korraldab hinnangute andmist olukorrale, sponsoreerib ettevalmistavaid seminare ja eraldab summasid vajaliku abi andmiseks . Enamike maailma riikide valitsused kehtestavad määrusi elanikkonna joodivaeguse profülaktika kohta. Oleme välja töötanud ja patenteerinud jodeeritud vee tootmise tehnoloogia, kuna inimese organismi joodiga varustamine joogivee kaudu on mugav ja tõhus.

1,5 liitrit lauavett “I” sisaldab 150 mikrogrammi joodi. See on joodivajaduse päevane norm, kui tekib vajadus suurema joodikoguse järele (raseduse ja rinnaga toitmise periood), soovitatakse tarvitada päevas 150-200 mikrogrammi joodi. Sellise koguse joodi saate juues 1,5 l vett “I”. Tegu on kõrgekvaliteedilise lauaveega.

Joodi üleküllus sama ebasoovitav, nagu selle vaeguski.

Vee “I” igapäevasel tarvitamisel pikema aja jooksul ei teki joodi ületarvitamise ohtu, kuna organismi “laboratoorium” tuleb kenasti toime isegi kuni 300-450 mikrogrammi joodi üledoosiga. Seega tarbides iga päev soovitava koguse vett “I”, saate te kahekordset tulu: varustate organismi tervisele vajaliku joodikogusega ja annate organismile head mineraalvett.

Vesi “I” ei ole joodiga segatud, vaid veeioone on rikastatud joodiioonidega.

Olles käepärane, lihtne, kättesaadav ja laialt kasutatav toode ja unikaalne radioaktiivse kiirguse vastane preparaat, saab “I” vesi tänapäeval olema kõige efektiivsemaks vahendiks joodivaeguse profülaktikas ja ravis.

“I” vesi garanteerib kõrge ökoloogilise puhtuse ja kahjulike mójude täieliku puudumise elusorganismile.

Visit Us On Facebook